Novinky 2020

 

lavorovica_fest_pohare.jpg

(15.1.2020)  Lavórovica Fest 2020 je maximálne EKO.

Lavórovica Fest 2020 sa znovu zaradí medzi ekologické festivaly. Okrem dobrej muziky a pohodovej atmosféry budeme maximálne EKOLOGICKÝ. Počas 2.ročníka Lavórovica fest-u 2020 sa budú všetky nápoje čapovať do zálohovaných vratných pohárov. Za pohár bude záloha 3,-€, ktorú Vám vrátime na vybranom mieste. V areáli festivalu sa nápoje budú čapovať výhradne do týchto pohárov (okrem kávy). Obsah pohárov bude 0,3 a 0,5l a obsluha Vám vždy vymení váš pohár za nový čistý. Veríme, že aj týmto spôsobom prispejeme k čistote areálu festivalu a jeho okolia.

V predpredaji si môžete zakúpiť zľavnené vstupenky v limitovanom počte na adrese: http://www.lavorovica.sk/12-lavorovica_2020_lavorovicafest_vstupenky


lavorovica_fest_urpiner_pivo.jpg

(15.1.2020)  Pivo URPINER - gastro partner festivalu Lavórovica Fest 2020 Palárikovo.

Po veľmi dobrých pozitívnych reakciách na pivo Urpiner, sme sa rozhodli zaradiť tento výnimočný mok aj do 2. ročníka Lavórovica fest-u.
Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a.s. je výrobcom výnimočného slovenského piva značky Urpiner, vyznačujúceho sa originálnou chuťou a vyrábaného podľa tradičných receptúr. Pri výrobe piva Urpiner sa využíva klasická technológia, pri ktorej pivo prirodzene zreje 50 dní a suroviny, ktoré prešli starostlivým výberom pivovarníckych majstrov - horskú vodu z okolitých vrchov, slad pestovaný na úrodných poliach južného Slovenska a chmeľ najlepšej kvality.
Banskobystrický pivovar so značkou Urpiner kladie dôraz na vysokú kvalitu a originálnu nezameniteľnú chuť. Aj naďalej chce pokračovať v tradícii, ktorej kvality preveril čas a vytvárať príjemné chvíle všetkým konzumentom piva Urpiner. Značka Urpiner je jednoducho zárukou kvality banskobystrického piva o čom svedčí aj množstvo medzinárodných ocenení získaných v degustačných súťažiach.

V predpredaji si môžete zakúpiť zľavnené vstupenky v limitovanom počte na adrese: http://www.lavorovica.sk/12-lavorovica_2020_lavorovicafest_vstupenky